ביטוח בריאות

ביטוח בריאות פרטי

מדוע צריך ביטוח בריאות פרטי?

סל הבריאות הממלכתי והביטוח הרפואי המשלים בקופות החולים אינו נותן מענה מספק לצרכים מיוחדים, לדוגמא: חוק ההסדרים לשנת 2008 קבע כי קופות החולים לא יוכלו להמשיך להציע כיסוי של תרופות מצילות חיים ומאריכות חיים. כלומר, גם אם יש לך ביטוח משלים של קופת החולים, עדיין יש כיסויים רבים שאינך זכאי להם או שזכאי להם באופן חלקי בלבד.

איזה כיסויים ניתן לרכוש בביטוח בריאות פרטי?
תרופות שאינן בסל התרופות, הרחבה לתרופות, ניתוחים פרטיים בישראל, ניתוחים בחו"ל, השתלות בארץ ובחו"ל וטיפולים מיוחדים בחו"ל, אמבולטורי, אבחון פרטי מהיר, רופא מלווה אישי, רפואה משלימה.

ביטוח תאונות אישיות

תכנית הביטוח מעניקה למבוטח הגנה רחבה להתמודדות עם ההשלכות הכלכליות

העלולות לנבוע מתאונה. הפוליסה מעניקה פיצוי במקרים של מוות מתאונה, נכות מתאונה, שברים, כוויות, אשפוז יומי בבית חולים וסיעוד כתוצאה מתאונה.

ניתן להרחיב את הכיסוי לנסיעה ברכב מנועי דו גלגלי או טרקטורון וספורט אתגרי

ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות מעניק למבוטח הגנה כלכלית בקבלת פיצוי כספי במקרה של גילוי מחלה קשה או אירוע רפואי חמור, בהתאם לאבחנה רפואית וכפי שהוסכם בפוליסה.

התשלום שחברת הביטוח משלמת במסגרת ביטוח מחלות קשות יכול לסייע לו בתקופה הראשונה עד לקבלת קצבת הפנסיה או קצבת נכות מביטוח לאומי, וגם לסייע בהוצאות אחרות שעשויות להיגרם לו.

ביטוח סיעודי

אדם שאינו יכול לבצע בכוחות עצמו חלק מהותי מפעולות היום-יום הבסיסיות (ADL) כמו: לקום ולשכב, להתלבש ולהתפשט, להתרחץ, לאכול ולשתות, לשלוט על הצרכים או לנוע באופן עצמאי, מוגדר כאדם שמצבו סיעודי. גם במקרה המוגדר כתשישות נפש, כמו במחלת האלצהיימר, הרי שהוא מוגדר כאדם במצב סיעודי.

עלות פוליסת הביטוח נקבעת לפי גיל, מצב בריאותי, סכום הביטוח ותקופת הביטוח, כאשר כמובן סכום גבוה יותר מקנה כיסוי רחב יותר.

דילוג לתוכן